اقدامات صهیونیسم در رابطه با جنگ جمعیتجنگ جمعیتگزارش، مقاله و سخنرانیلزوم افزایش جمعیت از نظر اجتماعی و سیاسیمضرات تک فرزندی و دو فرزندی

بررسی فتنه صهیونیستی «فرزند کمتر،زندگی بهتر»

باید با خودمان بگوییم که خدایی که آسمان و زمین را خلق کرده و اهالی آنها را روزی می دهد و بر همه چیز قادر و تواناست آیا عاجز از سیر
کردن شکم من و فرزندم است؟

این کارها و اعمال تماما به ضرر کشور است ، در همین رابطه طی چند سال اخیر آمارها نشان دهنده میانگین سنی مردم ایران را رو به پیری و کهولت نشان میدهد که این مسئله یک موضوع بسیار فاجعه آمیز درباره کشورمان است مخصوصا آن هم کشوری که تنها حکومت شیعی را در جهان دارد

آمار های جدید اداره کل ثبت احوال کشور خبر از آن دارد که تراز منفی رشد در کشورمان آغاز شده است و این در حالی است که این وضعیت در خانواده های اهل تسنن به هیچ وجه بدین شکل نیست.

در قسمتی از این آمار که رجانیوز آنرا منتشر کرده چنین آمده است:

” اگر نرخ باروری به کمتر از دو و یک دهم درصد برسد زنگ خطری برای رشد جمعیت خواهد بود. “

یا بر اساس نتایج حاصل از تحقیقی که در پژوهشگاه جمعیت شناسی کشور انجام شده نشان می دهد جمعیت کشور از حدود ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در سال ۸۵ نزدیک ۹۰ میلیون نفر در سال ۱۴۳۰ خواهد رسید. به عبارت دیگر جمعیت ایران در این دوره ۴۵ سال نزدیک ۳۰ درصد رشد خواهد داشت در حالی که رشد جمعیت سالمند ۴۰۰ درصد خواهد بود

در طی چند دهه اخیر شعار ” فرزند کمتر ، زندگی بهتر “ به صورت انواع تابلو و بنر و بیلبورد در سطح شهرها و محصولات دیده بودید اما درباره
این شعار صهیونیستی واکنش علما در برابر آن قابل تامل است ، البته طی چند سال اخیر این تابلوها برچیده شدند گرچه هنوز این شعار از پشت بسته های لوازم آرایشی و بهداشتی حذف نشده است که امیدواریم مسئولین به فکر این مسئله باشند

نظرات علما شیعی درباره شعار ” فرزند کمتر ، زندگی بهتر
” :

علامه تهرانی (ره) در ایران از پیشگامان مبارزه با این سیاست پلید بود که به خاطر مخالفت با این طرح و نوشتن یک کتاب به شدت بایکوت شد!

آیت الله محمد تقی مصباح یزدی رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی، از اولین روحانیونی بود که علیه سیاست کنترل جمعیت موضع گرفت. او سیاست کنترل جمعیت را “سیاست صهیونیست ها” نامید و مدعی شد که آنها در حالیکه “خودشان بشدت بفکر ازدیاد جمعیت هستند”، شیعیان را به کنترل و کاهش جمعیت ترغیب می کنند.

آیت الله جعفر سبحانی که از مخالفان سیاست کنترل جمعیت است نیز می گوید شعار فرزند کمتر، زندگی بهتر شعاری است که از طرف “یهود” آمده و در جامعه ما رایج شده است. بعقیده آیت الله سبحانی “دشمنان می خواهند عده مسلمانان کم باشد او طی یک سخنرانی در سلسله مباحث تفسیر قرآن در مدرسه حجتیه قم، رابطه “مشرکان و کفار” با مسلمانان را، رابطه “گرگ و میش” توصیف کرد و گفت چون رابطه این دو همواره “عداوت و دشمنی” خواهد بود، باید مسلمانان با افزایش جمعیت خود مانع ارتباط و تسلط کفار بر مسلمانان شوند.

آیت الله محمد یزدی هم با توجه به نیاز جامعه اسلامی که در حال توسعه و بازسازی است، این طور می گوید: «فرزندانی بپروریم که هر چند از نظر تعداد قلیل؛ اما از نظر کیفیت و بهره دهی از توان بالایی برخوردار باشند.»

آیت‌الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان، در این زمینه می‌گوید: «پیری جمعیت باعث نابودی کشور می‌شود که نتیجه‌ای غیرقابل قبول است.»

اما در میان فقهای اهل سنت نیز دیدگاه های مختلفی در این رابطه وجود دارد ، که البته طیف وهابی آنها به شدت با کنترل جمعت مخالفند!!! در
مجمع فقهی که در سال ۱۴۰۰ هجری در مکه مکرمه برگزار شد، قطعنامه ای به امضای ۱۷تن از فقهای اهل سنت رسید که سیاست کنترل جمعیت را به دلایلی از قبیل نیرنگ استعمار برای سلطه بر کشورهای اسلامی، مخالف فطرت انسان و شریعت دانستند و آن را بدگمانی به خدا و عملی جاهلی معرفی کردند. آنان گفتند جز در مواردی، اجرای آن حرام است.

برخی از دست به قلم ها از خطرات ذکر شده نتیجه میگیرند که « با توجه به مسأله تعداد فرزند بسته به شرایط و وضعیت حاکم بر جامعه است، اگر جامعه اسلامی در شرایطی قرار دارد که بدلیل تراکم جمعیتی با مشکلات عدیده ای از قبیل؛ اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی مواجه است، ساماندهی جمعیت ضرورت می یابد و در نقطه مقابل، اگر کاستی جمعیت، جامعه اسلامی را تهدید می کند تکلیف، روشن است».

(به نظر می رسد که نگارنده مقصودش این است که هر چه کمیت بیشتر باشد کیفیت کمتر میشود! که البته ما با این نظر مخالفیم چون  شاید در مورد جمادات و بحث صتعت و تولید  حق با ایشان باشد ولی در مورد جوامع زنده اینطور نبوده و نیست و هر چه کمیت بیشتر باشد کیفیت هم به خاطر مسائل عدیده ای از جمله تولد بیشتر نوابغ بیشتر خواهد بود!)[i]

آمار مقایسه ای!

نکته ای که بیشتر بر موضوع صهیونیستی بودن این موضوع صحه میگذارد آمارهای ارائه شده درباره رشد جمعیت کشورها و مقایسه بین ایران و رژیم صهیونیستی است .

بر اساس آمارهای بانک جهانی در این میان اسرائیل در رتبه ۶۸ و کشور ایران در رتبه ۱۰۴ قرار دارد

بر اساس آمارهای ارائه شده از سوی کتاب حقایق جهان رژیم صهیونیستی در رتبه ۷۹ و کشور ایران در رتبه ۱۳۶ قرار دارد

در ضمن آمارهای رسمی و معتبر ارائه شده از سوی سازمان ملل رژیم صهیونیستی را در رتبه ۷۸ و جمهوری اسلامی ایران را در رتبه ۹۶ نشان میدهد

نکته دیگری که باز هم بر موضوع صهیونیستی بودن این موضوع صحه میگذارد آمارهای ارائه شده درباره رشد جمعیت اهل تسنن در ایران است که طبق برخی آمارها بیش از ۳ برابرِ شیب رشد متوسط کشور است!!!! که البته این به خودی خود خطرناک نیست ولی شیطنتها و سرمایه گذاریها و مانور عظیم  وهابیت در مورد این قضیه آنرا به یک فاجعه مبدل می کند!

آیت‌الله حیدری نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان، در این زمینه می‌گوید: «در زمانی که سیاست کشور مبنی بر کنترل جمعیت بود علمای اهل سنت فتوا دادند که تنظیم خانواده حرام است. این توطئه‌ای است که دشمنان برای ما ریختند و یونسکو مردم ایران را به کنترل جمعیت تشویق می‌کرد و ما نیز سیاست آن‌ها را اجرا کردیم.» وی ضمن هشدار در این زمینه عنوان کرد: «امیدواریم دولت جدید این مسئله را جدی بگیرد و به گونه‌ای نباشد که در دوران جمهوری اسلامی شاهد کاهش جمعیت شیعه کشور باشیم.»

آمارها را بر اساس طول و عرض و مساحت با هم مقایسه کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید البته که ایران از نظر طبیعی بسیار غنی تر است و به فرموده مقام معظم رهبری تا ۱۵۰ میلیون نفر راه دار اما ذکر این مسئله لازم است که مدیریت صحیح و خودباوری یکی از راه های بهبود وضع معیشتی برای کنترل جمعیت است نه سیاست فرزند کمتر ، زندگی بهتر … در پایان یه دیگری از قرآن را با هم مرور می کنیم،باشدکه به نور آن هدایت یابیم و دلهایمان نورانی گردد:

وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُمِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَی اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ!

و کسی که از خدا پروا کند برای او راه خروجی (از مشکلات) قرار میدهد و او را از راهی که گمان نمی برد روزی میدهد و کسی که بر خدا توکل نمایداو برایش کافی است[ii].

 

[i] . در علم ژنتیک و اصلاح نباتات اصطلاحات  و ادله کاملا فنی برای این ادعا وجود دارد
که  انشاء الله به زودی ذکر خواهم نمود!

لینک کوتاه مطلب: http://reihaneha.ir/clQMI
برچسب ها
نرم افزارهای تولیدی ما
Card image cap
نرم افزار اندروید ریحانه‎های بهشتی

در این نرم افزار هر آنچه را درباره فرزند دار شدن می خواهید بدانید از قبل ازدواج، قبل وهنگام انعقاد نطفه، دوران بارداری و زایمان تا مرحله جوانی فرزند، تربیت دینی و علمی فرزند وجود دارد.


حجم 9 مگابایت

رایگان

Card image cap
نرم افزار اندورید یوسف کالو علی

در این نرم افزار چند سوره آخر قرآن مجید با صدای کودکانه حنانه خلفی آموزش داده می شود. قبل از اذان در شبکه پویا چند کلیپ آموزشی پخش می شود که در این نرم افزار به صورت صوتی بارگزاری شده.

حجم 6 مگابایت

قیمت خرید درون برنامه ای: 2000 تومان

Card image cap
ترتیل جزء ۳۰ با صدای محمد طه جنید

در این نرم افزار بیشتر سوره های جزء ۳۰ بارگزاری شده است. این نرم افزار در آموزش صحیح خوانی، تجوید، حفظ و تشویق کودکان به یادگیری قرآن می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.


حجم برنامه: 17 مگابایت

قیمت خرید درون برنامه ای: 3000 تومان

Card image cap
تحدیر کل قرآن کریم/ استاد معتز آقایی

در این نرم افزار فایل صوتی تندخوانی یا تحدیر کل قرآن کریم با صدای استاد احمد دباغ بارگزاری شده است. تحدیر، سرعت در قرائت با حفظ صحت آن با استفاده از ادراج و تخفیف در قرائت است.

حجم برنامه: 120 مگابایت

قیمت خرید درون برنامه ای: 3000 تومان

Card image cap
نرم افزار اندروید اطفال القرآن

در این برنامه فایل صوتی ترتیل کل جزء ۳۰ با صدای قاری خردسال شیعه، احمد الطائی به صورت آفلاین قرار داده شده است. یعنی بعد دانلود برنامه برای استفاده از آن دیگر نیازی به اینترنت ندارید.

حجم 78 مگابایت

قیمت خرید درون برنامه ای: 3000 تومان

Card image cap
نرم افزار اندروید حنانه خلفی

در این نرم افزار چند سوره آخر قرآن مجید با صدای کودکانه حنانه خلفی آموزش داده می شود. قبل از اذان در شبکه پویا چند کلیپ آموزشی پخش می شود که در این نرم افزار به صورت صوتی بارگزاری شده.

حجم 6 مگابایت

برنامه رایگان است

Card image cap
ترتیل جزء ۳۰ با صدای احمد سعود

در این نرم افزار بیشتر سوره های جزء ۳۰ بارگزاری شده است. این نرم افزار در آموزش صحیح خوانی، تجوید، حفظ و تشویق کودکان به یادگیری قرآن می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

حجم برنامه: 17 مگابایت

قیمت خرید درون برنامه ای: 2000 تومان

Card image cap
تحدیر کل قرآن کریم/ استاد احمد دباغ

در این نرم افزار فایل صوتی تندخوانی یا تحدیر کل قرآن کریم با صدای استاد احمد دباغ بارگزاری شده است. تحدیر، سرعت در قرائت با حفظ صحت آن با استفاده از ادراج و تخفیف در قرائت است.

حجم برنامه: 120 مگابایت

قیمت خرید درون برنامه ای: 3000 تومان

Card image cap
گناه شناسی

این برنامه نسخه اندورید وبسایت گناه شناسی است. با دانلود و نصب این نرم افزار به راحتی می توانید مطالب این وبسایت را با تفکیک موضوعی در تلفن همراه خود دنبال کنید و به اشتراک بگذارید.

حجم برنامه: 10 مگابایت

برنامه رایگان است

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن